Balık Burcu Kadını

Balık Burcu Kadını

Balık Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Balık burcu kadını fiziksel olarak güzel görüntüye sahiptir. En dikkat çekici yönleri ise saçlarıdır ve fazlasıyla havalı görünmelerini sağlar. Kıvırcık ve dalgalı saç, belki de en çok Balık burcu kadınlarına yakışmaktadır. Saç renkleri ise genellikle koyudur. Gözleri de ön plandadır ve karşısındaki insanı kolaylıkla etkileri altına alabilecek bakışları vardır. Sivri veya ince yüz hatları yoktur ancak bu onlara fazlasıyla yakışır.

Balık burcu kadını fiziksel olarak çok uzun değildir. Bacakları, kolları ve boynu dikkat çekicidir. Balık kadını giyim konusunda çok iddialıdır. Onunla kıyafet konusunda yarışacak kadın çok azdır. Ne giyeceklerini, neyin kendilerine daha çok yakışacağını iyi bilir ve ona göre seçim yaparlar.

Balık Burcu Kadını Genel Özellikleri

Balık burcu kadını, tıpkı burcunun erkeği gibi hayal kurmayı sever ancak kurduğu hayalin gerçek olması için çaba göstermekten de çekinmez. Elde etmek istediği bir şeye mutlaka ulaşır. Herkes tarafından beğenilen, herkesin dikkatini çekebilecek kadar çekici, sevimli ve sevecendir. İnsanlarla en iyi şekilde anlaşır ve sıcakkanlı davranır. Balık burcu kadını genel olarak duyguları ile hareket eder. Romantizmden hoşlanır. Rahatlık, huzur ve mutluluk arayışındadır.

Balık burcu kadınının sezgileri oldukça güçlüdür ve genellikle sezgileri ile hareket eder. Kendi düşüncelerini önemser ve doğru olduğunu dayatır. Düşüncelerinin saygı görmesini ister. Kendisi de insanların ne düşündüğüne önem verir ancak son karar onundur. Yaptıkları ile gurur duyar ve doğru olanı yaptığında da keyifleri yerine gelir. Sanatsal ruhları vardır. Gözlerine güzel gelen her şeye değer verir. Kendisinden daha iyi şartlara sahip olan insanları kıskanabilir. Hırs yapar ve daha iyisine sahip olmak için çalışır.

Balık burcu kadını sosyal olarak hareketlidir. Sevecen ve sıcakkanlı olması, arkadaş ortamında çok fazla sevilmelerini ve ortamda aranan kişi olmalarını sağlar. Balık kadını hayal kurmayı sevdiği için derin dünyası vardır. Onun ne düşündüğünü ve istediğini anlamak pek kolay değildir. Balık burcu kadınının duygu ve düşünceleri sürekli değişiklik gösterebilir. Mutlu olduğu bir anda keyifleri kaçabilir ve huzursuz olabilirler. Balık kadını ağlamayı çok sever ve ne zaman rahatlamak istese gözlerinden yaş akabilir.

Balık burcu kadını hayatının ve yaşantısının kaliteli olmasını ister. Tüm bunlar için paranın gerekli olduğunun farkındadır. Çok çalışır ve maddi gücü elinde bulundurur. Konfor ve güzellik için elindeki parayı rahatlıkla harcayabilir. Kaliteli yaşam ister. Rahat yaşam sürdürmeyecekse, neden çalıştığını düşünür.

Balık burcu kadını her konuda anlayışlıdır. Yapılan hatalar karşısında hemen parlamaz. Dayanıklıdır ve beklediğini bulmak için acele etmez. Sabretmeyi bilir ve sabretmesinin sonucunda en iyisine sahip olur. İnsanları mutlu edecek yaklaşımları vardır ve en büyük arzusu, bu yaklaşımlarının kıymetinin bilinmesidir. Beklediği gerçekleşmediği takdirde de üzülür ve kırılır. Balık kadını naif, ılımlı, içten, duygusal, romantik, sevecen, cana yakın ve yardımseverdir.

Balık Burcu Kadını Aşk Hayatı

Balık burcu kadını aşk hayatına önem verir. Aşkı ister ve bulduklarında da sonsuz tutkuyla bağlanırlar. Onunla birlikte olan erkeğin, mutsuz olduğunu ve Balık kadınının duygusuz olduğunu söylemesi gerçekten imkânsızdır. Balık burcu kadınıyla aşk yaşamak, inanılmaz bir deneyimdir. Aşkları sonsuzdur. Romantik kadındır ve partnerini nasıl mutlu edeceğini iyi bilir. Duygusal olmaları, aşk hayatlarına olumlu bir şekilde yansımıştır.

Balık burcu kadınının aşk hayatı, diğer burcun kadınlarının aşk hayatıyla kıyaslanamaz. Balık kadını öylesine birliktelik kuracak birisi değildir. Sevdiği ve fazlasıyla ilgi duyduğu kişiyle birliktelik kurmak ister. Sevildiği kadar sever. Partnerinden aradığı aşkı bulamazsa kırılır ve duygusal olarak yıpranır.

Balık Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri

Balık burcu kadınının en olumlu özelliği yaratıcı olması ve duyarlı olmasıdır. Hiçbir duruma kayıtsız kalamazlar. Romantizme düşkünlerdir ve duygularıyla hareket etmeyi severler. İyi niyetli ve şefkatlidir. Sert davranışları bulunmaz. Her hareketinde kibarlık vardır. Her anlamda güvenilir, sadık kadınlardır.

Balık Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

Balık burcu kadınının en olumsuz özelliği hayalci olmasıdır. Gerçekten uzak düşüncelere fazlasıyla girebilir. Seçenekler arasında da karar vermekte çok zorlanır. Cimri, fazla para harcamayı sevmeyen ve son derece inatçı kişiliğe sahiptir. Sert görünüşleri vardır. Genelde kaşları çatık ve düşüncelidir.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Balık Burcu Kadını