Balık Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Balık burcu erkeği fiziksel olarak çok fazla dikkat çekmez ancak herkesin beğenisini kazanabilecek vücut ölçülerine sahiptir. Saçları genellikle dalgalıdır ve koyudur. Gözleri güzeldir ve sürekli bir şey anlatıyormuş gibi bakışları vardır. Yüz hatları toplu olan Balık burcu erkeğinin, boyları çok uzun olmaz. Çenesi, dudakları ve burnu birbiriyle uyum içerisindedir.

Balık burcu erkeği kilo almaya yatkındır ve bu nedenle bazı Balık burcu erkekleri fiziksel olarak kalıplı olabilir. Çok iyi giyinirler. Kıyafet seçimleri çevresindeki insanları hayran bırakabilir. Marka kıyafetleri tercih ederler. Ayakkabı konusunda ise aşırıya kaçan istekleri vardır. Diğer burcun erkeklerine göre çok daha fazla ayakkabıları vardır.

Balık Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Balık burcu erkeği hayalleriyle ön plana çıkar. Hayal kurmayı ve hayallerinin peşinden gitmeyi çok sever. Hayallere fazla daldığında ise gerçek olandan uzaklaşabilir. Fazlasıyla duygusaldır ve mantığı ile hareket ettiğini söylese de duyguları daha fazla ön plana çıkar. Her ortama ve her insana ayak uydurabilir. Beyefendi ve oturaklıdır, bundan asla ödün vermez. Kimseyi kırmak istemez ancak eleştirisel yaklaşımları, istemeden bile olsa bir insanı kırmasına neden olabilir. Kendisinden beklenmeyecek davranışlar sergileyebilir. Düşündüğü ve anlattığı birbirinden farklı olabilir.

Balık burcu erkeği kimi zaman umursamaz davranışlar sergiliyor gibi görünebilir. Sorunlar üzerinde fazlasıyla vakit ayırıp, olumsuz enerjileri üzerine çekmek istemez. Genel olarak iyimser yaklaşımları vardır. Olayların iyi yönünü görmek ister, ufak tefek sorunları asla büyütmez. Herkesin iyi olmasını ister, içlerinde en ufak kötülük bulunmaz. Balık burcu erkeği düzene pek ayak uyduramaz. Üzerine çok fazla sorumluluk yüklendiğinde sıkılır ve bunalır. Fazla sorumluluk onun için kısıtlama anlamına gelmektedir.

Balık burcu erkeği nettir. Ne istiyorsa onu yapar ve yapmacık davranışları asla yoktur, doğaldır. Balık burcu erkeği insanlara güvenir ve insanların da kendisine güvenmesini ister. İnsanlara kolaylıkla güveniyor olması, zarar görmesine neden olabilir. Duygularıyla hareket ettiği için kolayca kırılır ve üzülebilir. Balık burcu erkeğinin hayatı çok hareketli değildir. Tembel olması en ufak işleri bile çok fazla büyütmesine neden olabilir. Pratik düşünce yapısına sahiptir ve olayları kolaylıkla çözüme kavuşturabilir.

Balık burcu erkeğinin anlayışsız ve düşüncesiz olduğunu kimse söyleyemez. Zorlu durumlar karşısında hemen sinirleniyor olsa bile aslında kırıcı değildir. Karşısındaki insanın sahip olduğu karakteri pek sorgulamaz. İnsanları olduğu gibi kabul eder ancak hoşuna gitmeyen davranışları da eleştirebilir. Balık burcu erkeği sanatsal ruha sahiptir. Güzelliklere düşkünlüğü vardır. Rahatına düşkündür ve hem güzellik hem de konfor için fazlasıyla para harcayabilir.

Balık burcu erkeğinin sosyal hayatı hareketlidir. Mümkün olduğunca gezmek ve eğlenmek ister. Farklılık arayışındadır, aksi halde sıkılır. Takılmak için elit mekânları tercih eder. Arkadaş çevresi çok hareketli değildir ancak kendisini rahatlatacak, keyif veren insanlarla bir arada olmayı tercih eder. Balık burcu erkeği aile hayatına da düşkündür. Ailesi için her şeyi yapmaya hazırdır. Aile hayatında huzur ve mutluluk arar, asla kavgadan hoşlanmaz.

Balık Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Balık burcu erkeği için aşk hayatı olmazsa olmazlar arasında bulunmamaktadır. Aşka önem ve değer verirler ancak illaki de olacak demezler. Balık burcu erkeği aslında aşk için yaratılmıştır ancak herkesle bu uyumu yakalayamaz. Sevdiği kişiye sonsuz aşkını sunar ve onu el üstünde tutar. Onunla birlikte olan kadın rüyada olduğunu düşünebilir ve sürekli olarak bitmemesi için dua eder.

Balık burcu erkeği aşk hayatında rahattır. Partnerini çok fazla kıskanmaz ve kısıtlamaz. Kadınların ne istediğini iyi bilir ve bu da onları dayanılmaz kılar. Uyum sağlayamayacağı kadın yoktur. Karşısındaki kadının ne istediğini çok hızlı bir şekilde fark edebilir. Birlikte olduğu kadına sürprizler yaparak mutlu eder. Aşırıya kaçmayacak kadar romantiktir.

Balık Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Balık burcu erkeğinin en olumlu özelliği duyarlı olmasıdır. Fazla şefkatli ve merhamet sahibidir. Birini kırmak istemez ve kırdığında da gönlünü nasıl alacağını iyi bilir. Romantik, şairane ve sempatiktir. Hayatında daima düzen hâkimdir. Sabretmesini bilir, hiçbir şey için acele etmez. Yüksek tutkuları vardır.

Balık Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Balık burcu erkeğinin en olumsuz özelliği kararsız olmasıdır. İki seçenek arasında kaldığında bir türlü karar veremez. Zaman zaman tembellik gösterebilir. Kendisini çok fazla düşünür ve canını fazla tatlıdır. Düşünceleri ve tavırları nettir. Sert görünüşleri vardır. Cimri ve dik başlıdırlar.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Balık Burcu Erkeği