Balık Burcu Aşk Hayatı

Balık Burcu Aşk Hayatı

İyi niyetli ve fedakârdırlar. Onlar için aile, yuva ve dostlar çok önemlidir. Bir şeyler verebilmek, sevdiklerini mutlu etmek için çalışırlar. Buna karşılık da yuvalarında rahat, huzur içinde, sorun ve tartışmalardan uzak yaşamak isterler.

Dostlarının dertlerini dinlerler. Çare bulabilmek için uğraşırlar. Gerektiğinde fazla özveride de bulunabilirler. Bir dostlarını sıkıntıdan kurtarabilmek için zamanlarını da, paralarını da harcarlar. Üstelik bunları yaparken de karşılık beklemezler. Yalnız, dost sandıkları kimselerin çıkarcı olduğunu anladıkları zaman çok üzülürler.

Onlar için sevgi daima ön plandadır. Kırılanlar, düş kırıklığına uğrayanlar bütün sevgilerini hayvanlara verebilirler. İnsanlardan kaçarak içlerine kapanırlar. Ev hayvanları ve yetiştirdikleri çiçeklerle avunabilirler. Yalnız yaşayanların çoğu kedi, köpek, kuş besler.

Balık Burcunda doğanların, alay etme ve en iyi arkadaşlarının kalplerini kırma pahasına olsa bile komik bir durumu görebilme özellikleri vardır. Bu yüzden ikiyüzlü oldukları sanılır. Aslında bu doğru değildir.